ZUŠ FRANTIŠKA SUŠILA ROUSÍNOV

ŘEDITELSKÉ VOLNO ( 7. května 2018 )

V souladu s § 24, odst. 2 zákona č. 561/2004 (Školský zákon) vyhlašuje ředitelka školy  z organizačních a technických důvodů na den 7. května 2018 ředitelské volno.

Krajské kolo Soutěže ZUŠ

zobcová flétna

(Ivančice 27.3.2018)

Do krajského kola postoupili čtyři žáci ze třidy Mgr. Radka Dočkala a získali tato umístění:

Jiří Pospíšil                   3. místo

Karel Procházka            2. místo

Tomáš Nguyen               2. místo

Marlene Anna Bílková   2. místo

GRATULUJEME !

Krajské kolo Soutěže ZUŠ

sólový zpěv

 (Kyjov 20.3.2018)

Do krajského kola postoupili dva žáci ze třidy Mgr. Radka Dočkala a získali tato umístění: 

Nella Blažková      2. místo a Ocenění za nejmladšího účastníka soutěže 

Karel Procházka   3. místo

GRATULUJEME !

A opět soutěž... a gratulace

V úterý 6.3.2018 se žákyně tanečního oboru

pod vedením paní učitelky Jany Pinterové

zúčastnily okresního kola Soutěže MŠMT

v Ivanovicích na Hané

a získaly STŘÍBRNÉ PÁSMO.

Představitelka "šamanky" - JULIE SEKANINOVÁ

získala ocenění poroty

"za rytmické cítění sólistky".

ÚŽASNÉ - GRATULUJEME!

PRVNÍ MÍSTO S POSTUPEM DO KRAJSKÝCH KOL:

Tito žáci z flétnové a pěvecké třídy Mgr. Radka Dočkala získali v okresních kolech soutěže ZUŠ 1. místo s postupem do krajských kol:

ZOBCOVÁ FLÉTNA:

Marlene Anna Bílková

Jiří Pospíšil

Karel Procházka

Tomáš Nguyen

SÓLOVÝ ZPĚV:

Nella Blažková

Karel Procházka

DALŠÍ VÝSLEDKY:

ZOBCOVÁ FLÉTNA:

1. MÍSTO

Markéta Rothkögelová - Michaela Svobodová - Michaela Holoubková

NEUVĚŘITELNÉ - VŠICHNI FLÉTNISTÉ OBSADILI 1. MÍSTA !!!

SÓLOVÝ A KOMORNÍ ZPĚV:

Žáci ze třídy Mgr. Radka Dočkala:

1. MÍSTO

Patrik Mahdal

2. MÍSTO

Julie Šeligová - Michaela Svobodová

3. MÍSTO

Andrea Mahdalová - Elissa Meixnerová - Tomáš Nguyen

Pěvecké duo: Michaela Svobodová a Karel Procházka

ČESTNÉ UZNÁNÍ

Elena Gajdová

Žáci ze třídy MgA. Davida Kříže:

2. MÍSTO

Marek Musil

3. MÍSTO

Alžběta Vránová - Lenka Janečková 

Pěvecké duo: Lenka Janečková a Gabriela Sedlaříková

ČESTNÉ UZNÁNÍ

Alice Sedlaříková


20. a 21. 2. 2018 držte pěsti našim flétnistům

a zpěvákům. Zúčastní se okresních kol soutěže

ZUŠ pořádané MŠMT. A než se dozvíte výsledky,

podívejte se na fotografie z Celostátní pěvecké

soutěže Olomouc 2017 a ze zkoušek

a dvou představení muzikálu ROK.

Ještě před začátkem nového roku můžete zavzpomínat

ve fotogalerii na všechny předvánoční akce

Celostátní pěvecká soutěž Olomouc 2017 (2.12.2017)

Julie Šeligová - 1. místo

Jako absolutní vítězka své kategorie také účinkovala na večerním slavnostním koncertu v sále Moravské filharmonie Olomouc

Tereza Lochmanová - 2. místo

Michaela Svobodová - 3. místo

Karel Procházka - čestné uznání

Tomáš Nguyen - čestné uznání



GRATULUJEME!!!

VE FOTOGALERII PŘIBYLY NOVINKY 

Fotečky jsou ve fotogalerii

Do sekce "Rozvrh" byl vloženrozvrh hodin hromadných předmětů. Rozdělení žáků do skupin se dozvítena informačních nástěnkách v budově školynebo u svých pedagogů.

Vážení rodiče, milí žáčci!Blíží se začátek nového školního roku a my se na Vás samozřejmě moc těšíme :)

Níže se dozvíte, kdy si můžete přijít ke svým pedagogůmpro informace a domluvit individuální rozvrh. 

Seznamy žáků a jejich rozdělení do jednotlivých třídnaleznete v přízemí školy od pondělí 28. 8. do pátku 1. 9.Budova bude otevřena od 10:00 do 17:00. 

Rozvrh hodinvýtvarného a tanečního oboru a hudebních nauk naleznete v sekci "Rozvrh" V NEDĚLI 3. 9. RÁNO.

Domluva rozvrhu u jednotlivých pedagogů

HUDEBNÍ OBOR

MARCELA OTČENÁŠKOVÁ

pondělí 4.9. (9:00 - 14:00)

úterý 5.9. (12:00 - 16:00)

HANA JÁNSKÁ

pondělí 4.9. (9:00 - 14:00)

úterý 5.9. (12:00 - 16:00)

ŠTĚPÁNKA PUCHELOVÁ

úterý 5.9. (12:00 - 17:00)

VERONIKA MORGOŠOVÁ

úterý 5.9. (12:00 - 17:00)

RADEK DOČKAL

pondělí 4.9. (9:00 - 14:00)

úterý 5.9. (12:00 - 16:00)

JAROMÍR GRAFFE

úterý 5.9. (12:00 - 16:00)

DAVID KŘÍŽ

pondělí 4.9. (9:00 - 14:00)

úterý 5.9. (12:00 - 16:00)

TANEČNÍ OBOR

JANA PINTEROVÁ

pondělí 4.9. (9:00 - 14:00)

úterý 5.9. (12:00 - 16:00)

VÝTVARNÝ OBOR

VERONIKA JÁNSKÁ

pondělí 4.9. (9:00 - 14:00)

JAN NOHEL

pondělí 4.9. (9:00 - 14:00)

úterý 5.9. (12:00 - 16:00)

Informativní schůzka pro rodiče nově přijatých žáků do hudebního,tanečního a výtvarného oboruse bude konat v úterý 5. 9. - v 17:00 - v sále ZUŠ (přízemí)

VÝUKA VE VŠECH OBORECH ZAČNE VE STŘEDU 6.9. (VÝUKA V HUDEBNÍCH NAUKÁCH BUDE ZAHÁJENA V TÝDNU OD 11.9.)