Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.-vanocni-koncert--12.12.2017--plakat-jpg.jpg_________________________

CELOSTÁTNÍ PĚVECKÁ SOUTĚŽ

OLOMOUC 2017 (2. 12. 2017)

PERFEKTNÍ REPREZENTACE MĚSTA ROUSÍNOVA

A NAŠÍ ŠKOLY ŽÁKY Z PĚVECKÉ TŘÍDY

Mgr. RADKA DOČKALA

pvecksoutolomouc201760.jpg

V celostátní pěvecké soutěži získali naši žáci skvělá umístění

 

JULIE ŠELIGOVÁ - 1. MÍSTO

(JAKO ABSOLUTNÍ VÍTĚZKA SVÉ KATEGORIE TAKÉ ÚČINKOVALA

NA VEČERNÍM SLAVNOSTNÍM KONCERTU V SÁLE

MORAVSKÉ FILHARMONIE OLOMOUC)

TEREZA LOCHMANOVÁ - 2. MÍSTO

MICHAELA SVOBODOVÁ - 3. MÍSTO

KAREL PROCHÁZKA - ČESTNÉ UZNÁNÍ

TOMÁŠ NGUYEN - ČESTNÉ UZNÁNÍ

pvecksoutolomouc201770.jpg

smiley !!! GRATULUJEME !!! smiley_________________________

adventni---koncert-mlads--i--ch-z--a--ku--.jpg_________________________

Ve fotogalerii přibyly novinky :)

_________________________

vystava-27.11.2017.jpg_________________________

Fotečky jsou ve fotogalerii :)

souburek-jpg.jpg

_________________________

pozvanka-na-vyrocni-schuzi--21.11.2017--jpg.jpg_________________________

 
souburek---plakat-barva-jpg.jpg_________________________
 
Do sekce "Rozvrh" byl vložen
rozvrh hodin hromadných předmětů.
Rozdělení žáků do skupin se dozvíte
na informačních nástěnkách v budově školy
nebo u svých pedagogů.
_________________________
 
Vážení rodiče, milí žáčci!
Blíží se začátek nového školního roku
a my se na Vás samozřejmě moc těšíme :)
Níže se dozvíte, kdy si můžete přijít ke svým pedagogům
pro informace a domluvit individuální rozvrh.
 
Seznamy žáků a jejich rozdělení do jednotlivých tříd
naleznete v přízemí školy od pondělí 28. 8. do pátku 1. 9.
Budova bude otevřena od 10:00 do 17:00.
 
Rozvrh hodin
výtvarného a tanečního oboru a hudebních nauk naleznete
v sekci "Rozvrh" V NEDĚLI 3. 9. RÁNO.
 
 
Domluva rozvrhu
u jednotlivých pedagogů: 
  
Hudební obor:
 
Marcela Otčenášková:
pondělí 4.9. (9:00 - 14:00)
úterý 5.9. (12:00 - 16:00)
 
Hana Jánská:
pondělí 4.9. (9:00 - 14:00)
úterý 5.9. (12:00 - 16:00)
 
Štěpánka Puchelová:
úterý 5.9. (12:00 - 17:00)
 
Veronika Morgošová:
úterý 5.9. (12:00 - 17:00)
 
Radek Dočkal:
pondělí 4.9. (9:00 - 14:00)
úterý 5.9. (12:00 - 16:00)
 
Jaromír Graffe:
úterý 5.9. (12:00 - 16:00)
 
David Kříž:
pondělí 4.9. (9:00 - 14:00)
úterý 5.9. (12:00 - 16:00)
  
Taneční obor:
 
Jana Pinterová:
pondělí 4.9. (9:00 - 14:00)
úterý 5.9. (12:00 - 16:00)
  
Výtvarný obor:
 
Veronika Jánská:
pondělí 4.9. (9:00 - 14:00)
 
Jan Nohel:
pondělí 4.9. (9:00 - 14:00)
úterý 5.9. (12:00 - 16:00)

_________________________ 

Informativní schůzka pro rodiče
nově přijatých žáků do hudebního,
tanečního a výtvarného oboru
se bude konat  
v úterý 5. 9. - v 17:00 - v sále ZUŠ (přízemí)
_________________________ 
 
VÝUKA VE VŠECH OBORECH
ZAČNE VE STŘEDU 6. 9.
(VÝUKA V HUDEBNÍCH NAUKÁCH
BUDE ZAHÁJENA V TÝDNU OD 11. 9.)
_________________________